چهارشنبه 08 آذر 1402 - 29 Nov 2023
تاریخ انتشار: 1402/06/28 05:04
کد خبر: 32579

اتحاد ریپل و بایننس برای شکست دادن بورس آمریکا


نورمن رید (Norman Reed)، مشاور عمومی سابق ریپل، در بحبوحه موجی از خروج مدیران و اخراج‌ها در شعبه آمریکایی بایننس، Binance.US، به عنوان مدیرعامل موقت این صرافی منصوب شد.
به گفته وکیل جان دیتون، رید به شدت در تسویه حساب سال ۲۰۱۵ بین ریپل و وزارت دادگستری ایالات متحده که XRP این شرکت را به عنوان «ارز مجازی قابل تبدیل» طبقه‌بندی کرد، مشارکت داشت. به همین دلیل، رید می‌تواند درک عمیقی از انطباق با مقررات قانونی را برای Binance.US به ارمغان آورد.
به این ترتیب، انتقال رید به Binance.US، توسط برخی کارشناسان صنعت به عنوان یک تحول مثبت برای صرافی تحت محاصره در نظر گرفته شده، حتی اگر برخی دیگر در مورد آن شک داشته باشند.برای مثال، وکیل معروف دیگری در حوزه کریپتو، جرمی هوگان، معتقد است که انتصاب مشاور عمومی ریپل به عنوان مدیرعامل شعبه آمریکایی بایننس، یک استراتژی رشد به نظر نمی‌رسد. در مقابل، دیتون خاطرنشان کرد که این حرکت می‌تواند بیشتر به عنوان یک تاکتیک برای بقا تلقی شود تا یک استراتژی رشد.
انتصاب رید در یک زمان نامطمئن برای Binance.US انجام می‌شود. در اوایل این هفته، گزارش شد که برایان شرودر، مدیرعامل شرکت را ترک کرده و بخش قابل‌توجهی از نیروی کار نیز اخراج شده‌اند.
این خروج همزمان با افزایش اقدامات نظارتی از سوی آژانس‌های ایالات متحده، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) صورت گرفت. علاوه بر این، Binance.US با تحقیقاتی از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) مواجه شده، اگرچه هنوز هیچ اتهامی در این رابطه ثبت نشده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rouzegaremadan.ir/d/4d9zld